Ingatlan Területi Képviselő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

bér: 600 000- 1000 000 Ft / hó
Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő, 1-3 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:,Teljes munkaidő 4-6 órában
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése:Ingatlan Területi Képviselő
Cégnév: New Estate Kft

Irodánk kollégákat keres, fő állásban.
Belvárosi irodánk
Ingatlan Területi képviselő kollégákat keresünk !
Munkát keres,jó fizetéssel, de saját időbeosztással?
Hallgassa meg mit mondanak máshol, és aztán keressen fel minket, jobbat tudunk ! Ne döntsön, amíg nálunk nem volt !
- 70%-os jutalék kifizetés,kiemelkedő jövedelem
- saját időbeosztás, 10-14 ig Office Time
- ingyenes képzés, Oklevél minősítés
- back office támogatás
- és még számtalan előny másokhoz képest…….

Amit kérünk:
- Windows,Office Internet alkalmazások használata
- Önálló magabiztos munkavégzés,megbízhatóság
- jó kommunikációs képesség,üzleties megjelenés

fényképes önéletrajzzal : [email protected]

web:newestateconsulting.hu

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

ID: 3768010  Posting date: 2019.09.20.