Üzleti ügyfélszolgálatos munkatárs

A hazai biztosítási piac egyik legerősebb, legdinamikusabb és egyben nagy múltú cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség (diploma) vagy biztosításközvetítői hatósági tanúsítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés
Érdeklődő, nyitott, együttműködő személyiség
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Ügyfélközpontúság
Saját laptop/notebook

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Pénzügyi szakterülethez tartozó tanulmányok
Értékesítési szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfélszolgálati teendők ellátása
Az ügyfelek biztosítottsági állapotának a felmérése
Ügyfelek számára ajánlatok, a nekik megfelelő biztosítási és pénzügyi szolgáltatások összeállítása
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélbázis kialakítása

Amit kínálunk:
Online képzések
Képzés, betanítás mentor munkatárssal
Rendszeres és teljesítménytől függő havi jövedelem
Jó csapat

Munkavégzés helye:
Kaposvári vagy siófoki iroda

ID: 3932682  Posting date: 2020.07.03.  The job comes from another website or source.