Biztonsági kamera operátor / watch officer

Svájci központú nemzetközi biztonsági cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGI KAMERA OPERÁTOR / WATCH OFFICER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Biztonsági terület iránti érdeklődés
Higgadt személyiség
Probléma megoldási képesség
Személyleírás adási képesség
Fejlődési képesség, nyitottság az innováció terén

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Biztonsági területen szerzett tapasztalat (cctv, kamerakép megfigyelés)
Közép szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Kameraképek valós időben történő megfigyelése, elemzése
Biztonsági események higgadt kezelése
Biztonsági intézkedés telefonos lefolytatása
Kivonuló szolgálattal és rendőrséggel, mentővel, tűzoltóval telefonos kapcsolattartás
Biztonsági ügyintézés protokolljának szigorú betartása
Biztonsági események dokumentálása (jelentés, képrögzítés, stb)
Biztonsági szoftverek kezelése
Esetleges épületüzemeltetéssel kapcsolatos ügyintézés telefonon, emailen, szoftverrel
Swissguard biztonsági protokoll betartása

Megbízóról:
Svájci központú nemzetközi biztonsági szolgáltatást nyújtanak ügyfeleik részére (Intelligens CCTV megfigyelés, valós idejű kamerakép elemzés 24/7/365)

Amit kínálunk:
Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség stabil hátterű, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
Előre elkészített műszakbeosztás - ami tervezhetőséget és kiszámíthatóságot jelent
Versenyképes jövedelem
Munkavégzés 3 műszakos beosztásban, napi 8 órás munkarendben
Kellemes, nyugat-európai szintű munkakörnyezet
Ötven percenként tíz perc szünet jár dolgozóinknak, amit egy pihenőhelységben tölthetnek el, ahol kávé, tea, ásványvíz, édesség várja őket
Utazási hozzájárulás Budapesten belül
A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja, mely alatt már bér jár!
Formaruházat biztosítása
Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
Fizetés: nettó 230.000 Ft/hó

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

ID: 3882511  Posting date: 2020.03.01.  The job comes from another website or source.