Cnc marós

Acélszerkezet és gépgyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC MARÓS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fémforgácsoló szerszámok és technológiák ismerete
Műszaki rajz olvasási képesség
Heidenhain / Siemens / NCT vezérlések ismerete
Forgácsolásban való jártasság (legalább 1-3 év)
G kódok és M funkciók ismerete
Két műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nagygépes tapasztalat
CNC programozói tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
CNC marógépek kezelése (Heidenhain / NCT / Siemens vezérlés)
Szerszámok előkészítése, kezelése
Egyedi termékek alkatrészeinek, részegységeinek megmunkálása
Legyártott munkadarabok ellenőrzése, mérése
Kisebb programok, programváltoztatások megírása
Szerszámbemérés, nullpontfelvétel
Hegesztett alkatrészek önálló kiállítása

Megbízóról:
Kelet - Magyarország legdinamikusabban fejlődő és mára legnagyobb acélszerkezet és gépgyártó magántulajdonú vállalkozása.
Tevékenységét tekintve a magas hozzáadott értékű igényes szerkezetek gyártására specializálódott.
Három főbb csoportba osztva ezek: dinamikusan igénybe vett szerkezetek (hidak, daruk, emelő eszközök), egyedi forgácsolt gépegységek (kompresszor és generátor házak) és főként az energetikai szektor részére gyártott speciális gépelemek (erőművi berendezések, turbina alkatrészek és kohászati gépegységek).
Cégünk dinamikus fejlődése és a géppark folyamatos növekedése miatt keresünk fiatalos de tapasztalt csapatunkba Kollégákat.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Bér megegyezés szerint (kb. 1300-1500 nettó/ óra)
A teljes délutános műszakra 30%.
Egyéb esetben 15 Ft/ km bejárástámogatás
Év végi bónusz hűség és hozzáadott érték alapján
Cafetéria tervben
Hosszú távú, biztos munkahely

Céges buszjáratok:
Vásárosnaményból a 41-es főúton (Vitka, Vásárosnamény, Pusztadobos, Rohod, Baktalórántháza, Levelek, Apagy, Napkor)
Szakolyból Nagykállón át (Szakoly, Biri, Balkány, Nagykálló)

Kétműszakos munkarend:
A hét: 06.00 - 16.00 (10 óra)
B hét: 16.00 - 02.00 (10 óra)

Munkavégzés helye:
Napkor

ID: 3866504  Posting date: 2020.02.09.  The job comes from another website or source.