Nagykereskedelmi területi képviselő (nyugat Magyarország)

Fürdőszoba-, konyhai nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

NAGYKERESKEDELMI TERÜLETI KÉPVISELŐ (NYUGAT MAGYARORSZÁG)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Többéves kereskedelmi tapasztalat
Szakirányú marketing, kereskedelmi végzetség
Minimum érettségi
Angol nyelv középfokú ismerete
Határozott egyéniség
Kreatív, önálló munkavégzés
Gépészeti ismeret
Stílus
Jó kommunikációs képesség
Szervező és elemző személyiség
Marketing stratégiák naprakész ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
A fürdőszobai termékek ismerete
Gyors tanulási képesség
Szervező elemző szemlélet a munkavégzésben
Csapatszellem

Főbb feladatok, munkák:
Rugalmas munkavégzés kötetlen munkaidőben
Nagykereskedelmi partnerek ösztönzése a kínálatunkban lévő termékek folyamatos promotálásával
A termékek értékesítése Új termékek bevezetése a piacon bemutató termékek kihelyezése partnereinknél
Új partneri körök bevonása
Projektek lebonyolítása koordinálása
Naprakész információ a CRM használatával
Piackutatás
Igény lekövetése
Tervezés
Marketing munka segítése

Megbízóról:
A cég egyet jelent az Innovációval
30 éve van alakult és két divízióban van jelen a magyar piacon
Beton elemek gyártásában és a Fürdőszoba-, konyhai nagykereskedelemben
Nagykereskedelme országos lefedettségű
A fürdőszobai- konyhai széles termékkínálatával potenciális meghatározó szereplő a szegmensben
Designt és útmutatást kínál termékeivel a változó életünkbe, ami harmóniát és stílust biztosít a mindennapjainkban

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (kvalifikált képesség = magas fizetés)
Kreatív munkavégzéshez és az önmegvalósításhoz hozzájárulás
A cég innovatív gondolkodás módjával, amihez biztosítanak személyautót, laptopot és mobiltelefont
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Nyugat-Magyarország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]

ID: 3827608  Posting date: 2019.12.07.  The job comes from another website or source.