Lakatos / hegesztő

Lakatosipari vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LAKATOS / HEGESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai gyakorlat vagy ambició

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki rajzolvasás
Önálló munkavégzés
Széleskörű eszközhasználat
Irányításra alkalmas (technikus)

Főbb feladatok, munkák:
Alkatrészek elkészítése rajz vagy technológiai utasítás alapján egyéni vagy csapatmunkában
Darabolás (kézi v. gépi), fúrás, vágás, csiszolás
Hegesztési eljárások (CO, AWI, elektróda) stb.

Megbízóról:
Lakatosipari vállalkozás. Elsősorban autóiparnak szállítanak be, gépelemeket félkész és kész állapotban
Műhelyük rendelkezik a lemez- és szálanyag megmunkálásához szükséges (lézervágógép, daraboló, élhajlító, hegesztő és egyéb) eszközökkel.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (nettó 200.0000-280.000)
Mozgóbér, bejárás támogatása, évvégi premizálás
Munkavégzéshez szükséges szakmai képzések biztosítása
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Bana (Komárom-Esztergom megye)

ID: 3730184   Posting date: 2019.08.02.   The job comes from another website or source.