Üzembe helyező mechanikus szerelő

Védőgázos ipari ívhegesztő robotok-robotrendszerek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMBE HELYEZŐ MECHANIKUS SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Géplakatos, mechatronikus, lakatos végzettség
Műszaki rajz ismerete
Precíz igényes munkavégzés
Kreativitás, jó problémamegoldó készség
Képesség önállóan és csapatban történő munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Géplakatosi, mechanikai szerelő gyakorlat
Daruvezetői engedély (10T Híddaru)
Német nyelvtudás előnyt jelenthet. (nem elvárt)

Főbb feladatok, munkák:
Robotrendszerek, berendezések építése, összeszerelése, üzembe helyezése
Az elkészült, átadott rendszerek bontása, szállításra előkészítése.
Kismértékű felügyelet mellett jelentős változatosságú és összetett feladatok végzése

Megbízóról:
A cég vevőspecifikus védőgázos ipari ívhegesztő robotok-robotrendszerek gyártásával foglalkozik.
Vevői igény szerint tervezzük és építjük a berendezéseket, és az összeszerelés-üzembe helyezés-tesztelés-átadás után gyakorlatilag szinte a világ minden országába szállítjuk azokat.
Robotrendszereink a gépgyártás és az ipar minden területén felhasználásra kerülnek.
Ezidáig a világban mintegy 4000 berendezésünk működik.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
13. havi fizetés, OTP Szépkártya (450.000Ft nettó)
Óvodai, bölcsődei hozzájárulás, iskolakezdési támogatás, utazási költségtérítés
Kulturált munkakörülmények
Egyműszakos munkarend
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Győr

ID: 3689710   Posting date: 2019.06.08.   The job comes from another website or source.