Pultos

A II. kerület egyik legnépszerűbb gyorsétterme megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PULTOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Dinamikusság, terhelhetőség
Barátságos személyiség
A koránkelés sokszor a munkánk része, ezt kérjük figyelembe venni!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, szakirányú képesítés előnyt jelent.

Főbb feladatok, munkák:
Munkaterület tisztántartása
Hidegkonyhai előkészítés
Pultozás
Ital-étel kiadás

Megbízóról:
Top 10 levesező közé választott minket a Magyar konyhastábja a 2017. és a 2018. évben.
A II. kerület egyik legnépszerűbb gyorsétterme vagyunk. Csak hétköznapokon vagyunk nyitva.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
A II. kerület könnyen megközelíthető helyén (4-es 6-os megállójában), hétvégézés és éjszakázás nélkül.
Korai kezdésre (5-5:30) is hajlandó kollegánkat családias környezetbe, versenyképes fizetéssel várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

ID: 3665212   Posting date: 2019.05.12.   The job comes from another website or source.