Junior / senior VOIP rendszerüzemeltető

100%-ban magyar, családi tulajdonban lévő távközlési szolgáltató megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR / SENIOR VOIP RENDSZERÜZEMELTETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Linux szerver ismeret
VOIP technológia ismerete
IP alapú telefonközpontok tervezésében szerzett tapasztalat
Push notification technológia ismerete
Főközpontok ismerete (pl.: Deverto)
Alközpontok ismerete (pl.: Asterisk)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Részvétel a telekommunikációs (VOIP) alkalmazások főközpont, alközponthoz kapcsolódó alkalmazások üzemeltetésében és ezek fejlesztésében
Főközpont összekapcsolása külső applikációkkal
SIP logok elemzése. Főközponti logok figyelése és hatékony elemzése
A hibajelző rendszer, vagy a support felől érkező hibák elhárítása
Részvétel a szolgáltatást nyújtó rendszer architektúrájának tervezésében, fejlesztésében
Automatikus hibajelző scriptek írása (Perl, Bash, Php, Script nyelvek (asterisk)

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Béren kívüli juttatások, cafetéria
Szakmai fejlődés és előrelépés, komoly projektekben való részvétel
Kreatív, változatos feladatok
Fiatalos és nyitott légkör
Professzionális irodai környezet
Junior esetében átképzést biztosítunk, de informatikai végzettség / szaktudás szükséges

Munkavégzés helye:
A munkavégzés helye - junior: Szekszárd, senior: Szekszárd, Budapest

ID: 3660733   Posting date: 2019.05.07.   The job comes from another website or source.