Nyílászáró beépítő

Nyílászáró kereskedelemmel gyártással és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

NYÍLÁSZÁRÓ BEÉPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki beállítottság
Precíz és pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Asztalos szakma, vagy hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
80 %-ban beltéri ajtók beépítése új lakásokba

Megbízóról:
Ajtó és nyílászáró szaküzlet több évtizedes szakmai múlttal, teljes körű nyílászáró kereskedelemmel gyártással és kivitelezéssel foglalkozik

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (min. kezdő fizetés 200 000 nettó fizetés, szakmai gyakorlat fizetésnél meghatározó)
Hétfő reggel 7 órától - kizárólag péntek du. 16-max 17 óráig havi 170-210 óra munkavégzéssel
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Sopron

ID: 3660729   Posting date: 2019.05.07.   The job comes from another website or source.