Összeszerelő

Német tulajdonú légtechnikai komponenseket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÖSSZESZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki érzék
Megbízható, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Lakatos vagy ehhez hasonlatos végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Alkatrészek előkészítése és ezek összeszerelése a kívánt termék szerint

Megbízó:
Német tulajdonú légtechnikai komponenseket gyártó cég, magyarországi leányvállalata.
25 éve vagyunk a Magyar és kelet európai piacon, amire már 15 éve a hazai üzemünkben gyártjuk a termékeinket.
Stabil háttér, rendezett precíz gyártási folyamatok jellemeznek bennünket.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
A jó munkát egy 13. fizetéssel is jutalmazzuk
Egyműszakos munkarend
Hosszú távú, biztos munkahely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Törökbálint

ID: 3659194  Posting date: 2019.05.05.  The job comes from another website or source.