Könyvelő

Könyvelő, adótanácsadó iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi vagy számviteli)
Minimum 1-2 éves teljeskörű könyvelési tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel, Outlook)
Önálló munkavégzés és probléma megoldó képesség
Precizitás, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció nem szükséges)
Könyvelő irodában szerzett tapasztalat
Kulcs-Soft vagy Infotéka szoftverek ismerete
Adózási ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Számlák ellenőrzése, főkönyvi, analitikus könyvelése
Egyéb vegyes könyvelési tételek könyvelése
Tárgyi eszközök könyvelése és nyilvántartása
Banki és pénztári bizonylatok könyvelése
Folyószámla ellenőrzése
Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése
Időszaki (havi, negyedéves, éves) pénzügyi zárások támogatása
Áfa bevallások előkészítése
Mérleghez kapcsolódó anyagok önálló előkészítése
Statisztikák készítése

Megbízóról:
Könyvelő, adótanácsadó iroda 25 éve működik.
Első sorban mikro-, kis-, középvállalkozásoknak végeznek teljeskörű könyvelési, bérszámfejtési és adótanácsadói szolgáltatást.
E mellett pályázatok összeállításával, pénzügyi elszámolásával, valamint hitelbírálati dokumentációk készítésével is foglalkoznak.

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Szakmai ismeretekkel és személyes képességekkel arányban álló versenyképes jövedelem
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Széleskörű szakmai ismeretek megszerzése, továbbképzések biztosítása
Kiváló munkafeltételek, családbarát munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. kerület (Keleti Pályaudvar mellett)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes részletes önéletrajzát és fizetési igényét az alábbi email címre: [email protected]

ID: 3653705   Posting date: 2019.05.27.   The job comes from another website or source.