Takarító

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk 6 órás részmunkaidőben új munkatársat az alábbi pozícióba:

TAKARÍTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Általános iskolai végzettség
Takarítási területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Cselekvőképesség

Főbb feladatok, munkák:
Irodák, közös helyiségek takarítása, higiéniai eszközök töltése
Rendezvények környezetének kialakítása (vízbekészítés, terítőzés, stb.)
Ruhatári feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör

A jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű jogviszony
Próbaidő: 4 hónap

Foglalkoztatás jellege:
6 órás részmunkaidő

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű önéletrajz
Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata
Bérigény megjelölés
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Egyéb:
Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: „álláspályázat: Takarító”

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

ID: 3648315  Posting date: 2019.04.19.  The job comes from another website or source.