Fékrendszer összeszerelői munkalehetőség Kecskeméten vajdaságiak részére

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Most már akár szerb útlevéllel is, magyar állampolgárság nélkül is dolgozhatsz Magyarország egyik legkeresettebb munkahelyén, a határtól 100 km-re, Kecskeméten! Ingyen szállás, könnyen tanulható és végezhető munka, napi 1 melegétel ellátás és korrekt fizetés.

Feladatok

Kecskeméten fékrendszerek alkatrészeit szerelheted össze, sorjázhatod, vagy dolgozhatsz akár a raktárban is. A gyárban három műszakban dolgozhatsz, de túlórára is van lehetőséged, amivel természetesen a béredet is tovább növelheted!

Akkor várjuk a jelentkezésed, ha

  • Szerbiából szívesen átjönnél Magyarországra dolgozni
  • Szeretnél végre egy jó munkahelyet, ahol megállapodhatsz
  • Érdekel egy olyan hely, ahol ingyen szállást és napi 1 meleg ételt kapnál (hogy minél többet félre rakhass, és hazavihess)
  • Két vagy három műszakban dolgoznál
  • És megbízható vagy, tehát amit elvállalsz, azt végrehajtod és lehet rád számítani a munkahelyen! :)

Munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Szállás a város központjában teljesen ingyenesen (2 ágyas szobákkal, saját hűtővel és tv-vel)
  • Napi 1 meleg étel kedvező áron, hogy kicsit otthonosabban érezd magad
  • Havi 1 hazajutásodat mi támogatjuk, hogy minél több pénzt megtakaríthass
  • Bruttó 1260 forintos órabér, ami  próbaidő után 1340 forintra növekszik
  • Második hónaptól teljesítmény prémiumot is kapsz, hogy lásd mennyire értékelik a munkádat
  • Az esetleges nem várt túlórákért a béreden felül 40%-os pótlékot is kapsz
  • 75.000 forint SZÉP kártya juttatás

Így jelentkezz erre az állásra:

Add meg az adataidat a lenti űrlapon, nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra, és munkatársunk pár napon belül felkeres.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor hívd Líviát a 065/256-87-33-os telefonszámon munkanapokon reggel 9 és délután 4 óra között. Írhatsz nekünk e-mailt a [email protected] e-mail címre vagy követhetsz minket a Facebookon, biztosan visszahívunk.

De szeretettel várunk szabadkai irodánkban is, a Corvin Mátyás u. 2. szám alatt hétfőtől péntekig 9,00-15,00 óráig.

Elvárások

Ajánlatunk

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

ID: 3894028  Posting date: 2020.03.17.  The job comes from another website or source.