logo_starjobs1.png

Ingatlanfejlesztési vezető szakértő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ingatlanfejlesztéssel és beruházásokkal foglalkozó megbízónk csapatába keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Multinacionális cégek beruházásai kapcsán, megvalósuló ingatlanfejlesztési projektek pénzügyi, műszaki és gazdasági megvalósíthatóságának vizsgálata

  • A projektek előkészítése, az ezekhez kapcsolódó tervek elkészítése és ezek egyeztetése

  • A projektek előrehaladása során a megvalósítások nyomon követése

  • Kapcsolattartás a befektetőkkel, tárgyalások szervezése

  • A projekt külső érintettjeivel való folyamatos egyeztetés

Elvárások:

  • Felsőfokú építészmérnöki, építőmérnöki vagy bármely közgazdasági diploma

  • Ingatlanfejlesztői szakmérnök végzettség előny

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (C1)

  • Jelentős értékű ingatlanfejlesztési projektek előkészítésében és menedzselésében szerzett több éves tapasztalat

  • MS Office felhasználó szintű ismerete

  • AutoCad vagy ArchiCad ismerete előny

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség jelentős, nagy volumenű projektekben

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Kihívásokat jelentő és változatos feladatok

  • Támogató környezet

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: [email protected]

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

ID: 3912731  Posting date: 2020.05.16.  The job comes from another website or source.