logo_starjobs1.png

Projekt kontroller munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ingatlanfejlesztéssel és beruházásokkal foglalkozó megbízónk csapatába keresünk

Projekt kontroller

pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Multinacionális cégek beruházásai kapcsán, megvalósuló projektek pénzügyi tervezésében való közreműködés, kontrolling feladatok ellátása

  • A projektek előkészítési fázisában, a költségbecslésekben és árazásokban való részvétel

  • A projektek pénzügyi nyomon követése az előrehaladások során, költségnyilvántartás vezetése

  • Megtérülés számítás, kockázat elemzés, terv-tény kimutatások készítése

  • Pénzügyi igazgató szakmai támogatása stratégiai döntések előkészítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (B2/C1)

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

  • MS Office és Excel haladó szintű ismerete

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség jelentős, nagy volumenű projektekben

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Kihívásokat jelentő és változatos feladatok

  • Támogató környezet

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: [email protected]

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

ID: 3912730  Posting date: 2020.05.16.  The job comes from another website or source.