logo_starjobs1.png

Flotta műszaki koordinátor

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
full-time

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető
gumigyártó megbízó partnerünk részére keresünk

flotta műszaki koordinátorokat

munkatársakat Bp-re vagy
Mosonmagyaróvárra hosszú távra

Feladatok:

• Teljes körű abroncs menedzsment operatív irányítása, a
raktározástól, a szervizelésen keresztül, a járművekre szereltetésig

• Irányítja a szerelő csapat munkáját

• Felel a telephely rendjéért, koordinálja a kamionok
telephelyi mozgását

• Műszaki tanácsadást nyújt a termék használatára,
karbantartására, javítására

•A szerződések végrehajtása

• A járművek ellenőrzése és mozgásuk jóváhagyása, a
gumiabroncs használat közbeni viselkedésének optimalizálására összpontosítva

Biztosítja a járművek megelőző nyomon követését
(ellenőrzését) a szerződésben és országos közúti törvények vagy szerződéses
specifikációk szerinti gyakorisággal

• Ismeri a vezetési körülményeket és hozzájárul a
gumiabroncs ajánlási folyamathoz

• Biztosítja a sérült elemek kiszámlázását

• Optimalizálja a raktárkészleteket (gördülőállomány és
álló készlet)

Szükséges
képzettségek, tapasztalatok:

Min. középfokú végzettség,

Alapfokú angol nyelvismeret

Műszaki érdeklődés

Összeszedett, a nagy struktúrába beilleszkedni
tudó, dinamikus, gyorsan döntő, felelősségérzettel bíró, érett,
kiegyensúlyozott egyéniség, aki a folyamatosan változó prioritásokhoz könnyedén
alkalmazkodik.

Jó kommunikációs készség

Nagy munkabírás, jó fizikai kondíció

Előny:

Emberek irányításában szerzett tapasztalat

Számítógépes alapismeretek

Egyéb:

Munkaidő: hétfőtől péntekig, heti 40 óra két
műszakos munkarendben (6-14, 14-22)

Munkavégzés helye: Bp. vagy Mosonmagyaróvár

Versenyképes fizetés

Prémium, bónusz, műszakpótlék, cafeteria

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Útiköltség térítés

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő kölcsönzés -, közvetítés és fejvadászat

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

ID: 3889330  Posting date: 2020.03.10.  The job comes from another website or source.