Kiemelt szállítmányozási-logisztikai szakértő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Megrendelt szállítmány foglalások összekészítése, valamint proaktív figyelemmel kísérése egészen a fizikai átvételig
  • Speciális tervezési és szállítmányozási feladatok végrehajtása az ügyfelek szállítási követelményeinek támogatása érdekében
  • Spot Quote szállítmányok kezelése, segítségnyújtás a kapcsolódó kérdésekben
  • Azonnali árfolyamok rögzítése és nyomon követése az OTM rendszerben
  •  Az ügyfelekkel kapcsolatos folyamatok teljes körű támogatása
  • Problémák azonosítása, információkat gyűjtése és az okok elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Beérkező e-mailek kezelése, bejövő hívások fogadása
  • Riportálás a management felé

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • 3-5 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel ismeretek
  • Szállítmányozási ismeretek
  • Önálló munkaszervezés és határidők pontos betartása

Előnyök:

  • Oracle / SAP ismeret előnyt jelent

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe

ID: 3930104  Posting date: 2020.06.28.  The job comes from another website or source.