Műszakvezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, Délkelet-Európában a csomagolóanyagok gyártása területén piacvezető pozícióval bír. A folyamatosan bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ.

Feladatok:
• Megszervezi a műszak munkáját és biztosítja a termelési program megfelelő minőségben és határidőre történő végrehajtását;
• Az egyes fröccsöntőgépeken a gyártáindítások megszervezése;
• Műszakbeosztást készít, ellenőrzi az operátorokat (10 fő), termelési naplót vezet és betartatja a munkarendet;
• Gondoskodik a gyártóberendezések gazdaságos kapacitás kihasználásáról;
• Biztosítja a vállalat munka-, baleset-, tűz- és környezetvédelmi előírásainak
betartását, valamint az előírt munkavédelmi eszközök, egyéni védőfelszerelések használatát;
• A felhasznált idő és a veszteség idők összehasonlítására elemzéseket készít;
• Biztosítja a minőségi munkavégzést, a selejt minimalizálását és a munkavégzés dokumentációját, az ellenőrzési és termékkísérő dokumentumok megfelelő kitöltését;
• A termelési ütemterv és a kapacitás folyamatos ellenőrzése;
• A vonatkozó technológiai, minőségirányítási, stb. előírások, szabályok betartatása.

Elvárások:
• Középfokú lehetőlegműszaki végzettség;
• Műszakvezetői, csoportvezetői területenszerzett néhány tapasztalat;
• Határozott fellépés;
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
• Agilis, kitartó konfliktustűrő, proaktív személyiség;
• Jó szervezőkészség;
• Emberek közvetlen irányításában, vezetésében szerzett gyakorlat;
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Amit megbízónk nyújt:
• Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely;
• Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal;
•Versenyképes jövedelem, kompenzációs csomag;
• Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések.

A munkavégzés helye: Fertőszentmiklós

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

Fröccsöntés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Termelésirányítás

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr
ID: 3881151  Posting date: 2020.02.28.