Eladó-szaktanácsadó (Kaposvár)

IS Sport Bt.

A munkavégzés helye
Kaposvár, Áchim András utca
Munkaidő
full-time, part-time, agreement-based (Temporary jobs)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 6.200 áruházat működtet több mint 58 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.
Érdekelnek a különböző sportágak? Aktívan sportolsz? Követed a legújabb trendeket? Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!
Ha az eladás Neked mást is jelent, mint árufeltöltést, keresünk Téged, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat a kaposvári áruházunkba a fent megnevezett munkakörbe.

Az ideális jelentkező:
◾szeret eladni
◾kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
◾sport ismeretekkel rendelkezik
◾nagy munkabírású
◾teljesítményorientált
◾önálló, rugalmas
◾szeret sportolni
◾igazi csapatjátékos

Előnyt jelent:
◾sportszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
◾német és /vagy angol nyelvtudás
◾pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Egy sportos és fiatalos csapat tagja lehetsz, valamint biztosítjuk számodra egy modern, nemzetközi vállalat előnyeit:
◾versenyképes alapbér
◾teljesítményarányos prémiumrendszer
◾éves jutalom
◾SZÉP kártya
◾utazási költségtámogatás
◾előrelépési lehetőségek
◾szakmai képzések és sportprogramok

Egyéb béren kívüli juttatások

éves bónusz / mozgóbér, SZÉP kártya, cafeteria, szakmai tréningek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Yes

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 6.200 áruházat működtet több mint 58 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk folyamatosan a legjobbat nyújtani.

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Kinizsi utca 5.
2040 Budaörs
ID: 3766450  Posting date: 2019.09.18.