Karbantartó villanyszerelő - Budapest XI. kerület (Nettó 240.000 Ft/hó)

Instalent

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
full-time

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Karbantartó villanyszerelőt keresünk távközlési partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Fő feladatok:

• Telephelyeken a folyamatos üzemvitel biztosítása, ellenőrzése,
• Aggregátorok üzemben tartása, kisebb hibaelhárítási munkák
• A 0,4 kV és 10 kV kapcsolóterek felügyelete.
• 0,4 kV-os hálózaton kisebb átalakítási és karbantartási munkák elvégzése
• UPS és fázisjavító berendezések felügyelete.
• Biztonsági világítási központ és rendszer időszakonként ellenőrzése.
• Szinti elosztó szekrények évenkénti ellenőrzése és karbantartása.
• Elektromos fogyasztásmérők állásainak havi rendszeres rögzítése.
• Hűtési-fűtési és egyéb gépészeti rendszerek időszakos ellenőrzése

Elvárások:

• Villanyszerelő végzettség
• Tapasztalat épületvillamossági szerelésekben, karbantartásban
• Lojális megbízható személyiség
• Fizikai terhelhetőség (pl.: létrára mászáshoz)

Amit a cég kínál:

• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Versenyképes bérezés
• Heti 40 óra munka, Hétfőtől - Péntekig 8:30-16:30
• cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

Tel: +36 20 411 3921

Megbízó

Távközlés

Távközlési szolgáltató

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítés és kölcsönzés

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Szakmunkasallasok.hu
Soroksári út 48
1095 Budapest
ID: 3943276  Posting date: 2020.09.28.