Hr menedzser (Budaörs)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretsz jó hangulatban, inspiráló környezetben dolgozni, ahol mindig van mit tenni?
Csatlakozz az IKEA menedzsment csapatához!

HR MENEDZSER (BUDAÖRS)
munkatársakat keresünk az IKEA budaörsi áruházába.
Milyen feladataid lesznek?
  • Stratégiai vezetés és regionális célok megvalósítása
  • Szervezetfejlesztés és belső kommunikáció irányítása
  • A munkatársak megtartására és elégedettségének növelésére irányuló projectek vezetése
  • A terület 4 legfontosabb feladatának koordinálása (kompetencia fejlesztés, adminisztráció, beosztás tervezés, vezetők fejlesztése)
  • Utánpótlás tervezés és megvalósítás
  • Coach és mentor a vezetők részére
  • Innovatív fejlesztő a HR területen
Szívesen várunk Téged, ha rendelkezel:
  • Főiskolai végzettséggel (szakirány előny)
  • Minimum 3-5 év HR vezetőként hasonló kiskereskedelmi szektorban szerzett tapasztalattal
  • Aktív angol középfokú nyelvtudással írásban és szóban (napi szintű használat szóban és írásban)
  • Változáskezelési gyakorlattal
  • Erős vezetői kompetenciával, gyorsan változó környezetből
  • Project szemlélettel
  • Coach ismeretekkel
Mit nyújtunk cserébe:
  • Home office
  • IKEA vásárlási kedvezmény
  • Választható cafeteria csomagok
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Help csomag (jogi, orvosi segítségnyújtás)
  • Nyugdíj program
Munkaidő:
  • Rugalmas, törzsidő: 8-16:30
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség, várjuk jelentkezésed frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzod elküldésével, honlapunkon keresztül.
ID: 3765159   Posting date: 2019.09.17.   The job comes from another website or source.