Sales expert (Ref.sz.: JN -112019-28183)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Sales expert
Feladatok:
  • Saját területén meglévő ügyfélportfólió kezelése
  • Aktív részvétel az értékesítési és üzletfejlesztési folyamatokban
  • Adatbázis építése – potenciális, vállalati ügyfelek felkutatása
  • Vállalati ügyfelek személyes felkeresése, termék és szolgáltatás ismertetése, értékesítése
  • Ajánlat kidolgozás, szerződés előkészítése és megkötése
  • Riportok, beszámolók készítése határidőre

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • B2B értékesítésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Attraktív bércsomag: alapbér és éves teljesítményalapú bónusz
  • Cafetéria
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Sportolási támogatás
  • Vállalati gépjármű privát használatra is
  • Rugalmasság és home office
  • Nemzetközi hátterű, elismert munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:Rugalmas (DNy-Magyarország)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
Váci út 45.G 7.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adecco
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3809418  Posting date: 2019.11.13.  The job comes from another website or source.