Gépkezelő/Gépbeállító/Gépmester

Zwack Unicum Nyrt.

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Zwack Unicum Nyrt. Dunaharasztiban működő gyára palackozó gyártósorának korszerűsítését követően

munkatársat keres munkaidő keretben 12 órás műszak beosztással.

Előny:
• élelmiszeripari gépszerelésben és javításban való jártasság, tapasztalat,
• középfokú szakirányú végzettség,
(lakatos, mechanikai műszerész, villanyszerelő élelmiszeripari gépész).

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség,
• határozatlan idejű szerződés,
• jó munkakörülmények,
• előre tervezhető, kiszámítható munkabeosztás,
• ingyenes céges buszjárat,
• plusz juttatások: cafeteria, étkezési hozzájárulás, heti egyszeri ingyenes ebéd lehetőség, utazási hozzájárulás.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni telefonon
06-70/372-4707
vagy személyesen péntekenként 8-12 óra között a dunaharaszti gyárban, illetve
szakmai önéletrajz elküldésével a lenti e-mail címen lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Zwack Unicum Likőripari és Kereskedelmi Nyrt.

A cég címe

Soroksári út 26. szám
1095 Budapest