Mérlegképes könyvelő

ZNET Telekom Zrt.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Álláslehetőség a ZNET Telekom Zrt.-nél!

Mérlegképes könyvelő munkakörbe keresünk kollégát Nagykanizsa és környékén, nagykanizsai munkavégzésre.

Főbb feladatok:

• szállítói számlák, bank, pénztár kontírozása és könyvelése,
• tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése,
• KSH és NMHH statisztikák készítésében való részvétel,
• banki utalások, csoportos beszedés indítása,
• adat export és import programok között,
• adóbevallások készítése,
• egyeztetés hatósággal, partnerekkel és leányvállalatokkal,
• főkönyvelő munkájának segítése.

Ideális pályázóval szembeni elvárások:

• szakirányú felsőfokú (számviteli) vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
• legalább 1 év könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat,
• naprakész adózási és számviteli ismeretek,
• jó szervező és kommunikációs készség,
• terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
• önállóság, precíz, megbízható munkavégzés.

Amit kínálunk:

• komplex szakmai feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség,
• hosszú távú munkalehetőség azonnali kezdéssel,
• teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
• versenyképes jövedelem,
• fiatalos csapat egy folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezetben,
• több évtizedes múltra visszatekintő stabil munkahelyi háttér.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél beküldésével, bruttó fizetési igény megjelölésével 2020. október 9-éig weblapunk (www.zt.hu) karrier menüpontján keresztül várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Üzleti szolgáltatás · Távközlési vállalat · Internetszolgáltató

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Kossuth út 55.
8866 Becsehely
ID: 3972986  Megjelentetés dátuma: 2020.09.23.