Távközlési hálózatszerelő

ZNET Telekom Zrt.

A munkavégzés helye
Somogy megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Álláslehetőség a ZNET Telekom Zrt.-nél!

Távközlési hálózatszerelő munkakörbe keresünk kollégát Kaposvár és környékén, Kaposváron és Somogy megyében történő munkavégzésre.

Főbb feladatok:
- Új ügyfeleinknél internet-, TV-, telefon-szolgáltatás kiépítése,
- hálózat fejlesztési és karbantartási munkák elvégzése,
- szervizelés és helyszíni hibaelhárítási feladatok ellátása.

A szerelő kollégával kapcsolatos elvárások:
- Alkalmasság és hajlandóság a magasban végzett munkára,
- alapvető informatikai szaktudás és műszaki érzék,
- kábelezési munkálatokban való jártasság,
- "B" kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség azonnali kezdéssel,
- teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
- fiatalos csapat.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével kérjük elküldeni!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Üzleti szolgáltatás · Távközlési vállalat · Internetszolgáltató

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Kossuth út 55.
8866 Becsehely
ID: 3965991  Megjelentetés dátuma: 2020.09.10.