Ügyfélkapcsolati manager

ZNET Telekom Zrt.

A munkavégzés helye
Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfélkapcsolati manager munkakörbe keresünk kollégát Debrecen és környékén.

Főbb feladatok:
- Kereskedelmi ügyintézés, adminisztráció,
- kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel, ügyféltárgyalások szervezése, illetve azokon aktív részvétel,
- ügyféltámogatás,
- értékesítési stratégia végrehajtásában való közreműködés.

A munkatárssal kapcsolatos elvárások:
- Legalább középfokú végzettség,
- számítógép, táblagép, okostelefon készségszintű használata,
- irodai programcsomagok ismerete (MS Office/OpenOffice),
- minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat és/vagy tárgyalási gyakorlat,
- proaktív gondolkodás, megfelelő kommunikációs készség, felelősségvállalás,
- B kategóriás jogosítvány,
- utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség azonnali kezdéssel,
- teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
- versenyképes jövedelem,
- céges gépjármű, laptop és mobiltelefon,
- fiatalos csapat egy folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezetben,
- kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok,
- több évtizedes múltra visszatekintő stabil munkahelyi háttér.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél beküldésével, fizetési igény megjelölésével weblapunk karrier menüpontján keresztül várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Üzleti szolgáltatás · Távközlési vállalat · Internetszolgáltató

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Kossuth út 55.
8866 Becsehely
ID: 3816895  Megjelentetés dátuma: 2019.11.25.