Fejlesztő, programozó

ZNET Telekom Zrt.

A munkavégzés helye
Győr, Közép utca 16
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Fejlesztő, programozó munkakörbe keresünk kollégát győri irodánkba.

Távközlési szolgáltatásokat támogató alkalmazások fejlesztéséhez keresünk Front-end és Back-end fejlesztésben is jártas kollégát.

Főbb feladatok:
- Meglévő ügyviteli webes rendszerek fejlesztése, karbantartása a felhasználók igényeihez illeszkedően.
- Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés-javítás).
- Belső IT rendszerek támogatása, hibaanalízis és megoldási javaslatok kidolgozása.

A munkatárssal kapcsolatos elvárások:
- PHP és Javascript magas szintű ismerete,
- HTML és CSS, MySQL technológiákban való jártasság,
- szakmai igényesség, precíz és gyors munkavégzés, határidők betartása.

A munkatárssal kapcsolatos előny:
- programozási tapasztalat Linux környezetben.

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség azonnali kezdéssel,
- szakmai fejlődési lehetőség,
- fiatalos csapat.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Üzleti szolgáltatás · Távközlési vállalat · Internetszolgáltató

A cég címe

Kossuth út 55.
8866 Becsehely