Területi koordinátor és ügyfélszolgálati munkatárs

ZNET Telekom Zrt.

A munkavégzés helye
Sopron, Verő József utca 1, 9400 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Álláslehetőség a ZNET Telekom Zrt.-nél!

Területi koordinátor és ügyfélszolgálati munkatárs munkakörbe keresünk kollégát, soproni irodánkba.

Főbb feladatok:
- teljes körű lakossági ügyintézés (ajánlatadás, megrendelések kezelése, hibabejelentések fogadása),
- személyes, telefonos, illetve emailben érkező ügyféligények kiszolgálása,
- internet, telefon és TV bekötések/hibajavítások szervezése, időpont egyeztetés az ügyfelekkel, feladatok továbbítása a hálózat szerelők felé,
- regionális távközlési hálózat szerelő kollégák munkaidejének hatékony beosztása,
- területi műszaki vezetővel történő folyamatos aktív együttműködés.

A munkatárssal kapcsolatos elvárások:
- kommunikatív, nyitott személyiség,
- határozott, önálló munkavégzésre képes,
- idegennyelv tudás előny.

Amit kínálunk:
-hosszú távú, biztos munkahely,
- teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
- jó munkakörnyezet és fiatalos csapat.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével kérjük elküldeni!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Üzleti szolgáltatás · Távközlési vállalat · Internetszolgáltató

A cég címe

Kossuth út 55.
8866 Becsehely

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: László Imelda
E-mail: Küldje el önéletrajzát