Áruszállító

XO foods

A munkavégzés helye
Budapest, Károly körút
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2020.07.01
Bérfeltételek (bruttó)
300 000 - 400 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az XO foods sro. éttermi alapanyagok vezető beszállítója munkatársat keres kiszállító pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest és Balaton, munkakezdés reggelente 15. kerületben (M3, Szerencs utca)

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány
- Kiszállítói tapasztalat min. 1 év
- Jó kommunikációs készség
- Jó egészségi és fizikai állapot
- Jó szervező készség
- A Balaton környékének ismerete előnyt jelent

Feladatok:
- Áru átvétele
- Kiszállítás a címekre, napi 20-35 cím
- Esetekben 10-15 kg-os ládák szállítása
- Készpénz kezelése
- Autó tisztán tartása
- Jelentések a felettes felé

Az ideális jelölt:
- Rugalmas
- Megbízható
- Alapfokú angoltudás előny
- Budapesti lakos, vagy meg tudja oldani a korai bejutást a 15. kerületi találkozóhelyre

Amit kínálunk:
- Jövedelem 300.000 HUF brutto + 50.000 - 100.000 HUF bónuszok
- Stabil munkahely
- Kiváló csapat

Munkaidő:
Hétfőtől-péntekig reggel 6:30-tól 14:30-ig, valamint havonta minimum kétszer szombatonként is, amiért az alapfizetésen felül bruttó 10.000 HUF jár.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az XO Foods a közép-európai fine dining éttermek, hotelek és catering szolgáltatók minőségi alapanyag beszállítója. Az XO Foods küldetése, hogy a legjobb, és legnépszerűbb alapanyagokkal lássa el úgy a helyi, mint a nemzetközi konyhaművészet mestereit. Kínálatunkban találhatóak a legjobb minőségű húsok Dél-Amerikából, az Egyesült Államokból, Ausztráliából, Új-Zélandról és Európából. Emellett kínálunk még francia, olasz, svájci és orosz ínyencségeket és tengeri különlegességeket vásárlóinknak. Az XO Foods célja vásárlói bizalmának elnyerése a magas szintű szolgáltatás, flexibilitás és jó minőség jó áron történő garantálásával.

Továbbiinformáció: www.xofoods.com.

XO foods love to say YES.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

XO foods
Karoly krt 3
1075 Budapest
Cseh Köztársaság
www.xofoods.com
ID: 3928079  Megjelentetés dátuma: 2020.06.23.  A munkabér alsó határa (bruttó): 300 000 Ft/hónap