Nyomdai munkatárs

Wristfield Europe Kft.

A munkavégzés helye
XVIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk karszalag és nyomdaipari termékeket forgalmazó vállalkozás, amely számos nemzetközi nagy fesztivált és rendezvényt szolgál ki.
Budapest 18. kerületi raktárunkba keresünk önálló munkavégzésre képes NYOMDAI MUNKATÁRSAT/SZITANYOMÓT.
Olvass tovább, és ha úgy érzed te az vagy akit keresünk, és elhivatott vagy a hatékony eredményszerzés iránt, akkor jelezd nekünk!

Feladatok:
• szitanyomás
• szita készítés

Elvárások:
• minimum középfokú végzettség
• jártasság a szitanyomásban
• precíz, pontos munkavégzés napi 8 órában
• kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
• önálló, dinamikus, precíz munkavégzés
Előnyt jelent:
• angol nyelv alapfokú ismerete
• különböző nyomdai folyamatok ismerete
• oldószeres festékek használatában szerzett tapasztalat

Juttatások, egyéb:
- Fizetés és juttatás megbeszélés alapján.
- Munkaidő: 8 óra
- Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Ha úgy gondolod, hogy a feladatokat tökéletesen el tudnád végezni és a feltételeknek is megfelelsz, küldd el fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével. Ne felejtsd el megírni nekünk, hogy miért érzed úgy, hogy te lennél a tökéletes munkatárs!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk beléptető karszalagokat és nyomdaipari termékeket forgalmazó több országot átölelő vállalkozás.

A cég címe

Wristfield Europe Kft
Fráter Loránd utca 18.
1185 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lukács Alíz
E-mail: Küldje el önéletrajzát