Projektvezető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület, Noszlopy u. 3-5
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk egyedi üvegszerkezetek tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó, folyamatosan fejlődő vállalkozás. Műszaki csapatunkat bővítjük, ezért olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik hozzánk hasonlóan hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodnak.

Feladatok:
• Projektek teljes körű menedzselése
• Árajánlatok készítése
• Kapcsolattartás tervezőkkel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal
• Megrendelői, alvállalkozói kooperációkon való részvétel
• Helyszíni felmérések készítése
• Gyártmánytervezés, gyártási- és beépítési utasítások készítése

Kritériumok:
• Építészmérnök/építőmérnök szakirányú végzettség
• ArchiCAD vagy AutoCAD ismerete
• Innovatív gondolkodásmód
• Magasfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség
• Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban

Előnyként értékeljük:
• „B” kategóriás jogosítvány
• Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Stabil vállalati háttér
• Állandó kihívásokkal teli munkakör
• Versenyképes fizetés
• Folyamatos továbbképzések
• Fiatalos, lelkes csapat
• Budapesti munkavégzés

Munkavégzés helye:
Rákosy Glass Kft – Bemutatóterem és feldolgozóüzem - Budapest, X. Noszlopy u. 3-5.

A fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat a [email protected] e-mail címre kérjük megküldeni.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B
ID: 3915244  Megjelentetés dátuma: 2020.05.22.