Irodavezetőt keresünk

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Csurgó
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ahol az igazán nagy dolgok Veled kezdődnek!

Csapatunkból már csak Te hiányzol!

Nézd meg Te is, hogy minek lehetsz részese, ha csatlakozol hozzánk: www.dynamic-csurgo.hu

Tedd meg az első lépést!
Jelentkezz: [email protected]

Mit hozz magaddal:
-Diplomával rendelkezel
-Magas szintű felhasználói MS Office ismerettel rendelkezel
-Minimum 2 éves gyakorlatod van irodai munkakörben
-Nagyfokú megbízhatósággal, önállósággal és precizitással rendelkezel
-Erős kommunikációs képességekkel, terhelhetőség és rugalmassággal -rendelkezel

Mi tesz Téged különlegessé:
-Angol nyelvismeret (német nyelvtudás további előny)

Mik a feladatok:
-A felső vezetés munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása
-A társaság humánpolitikájának a gazdasági osztályra vonatkozó feladatainak végrehajtása
-A Munka Törvénykönyve és más munkaügyi jogszabályoknak a társaságra történő adaptálásáról és az ezzel kapcsolatos feladatok végrehajtásáról való gondoskodás
-A pénzforgalom megszervezése, ellenőrzése, bank- és hitelügyek intézése
-Részvétel a fejlesztési célok kidolgozásában
-A társaság pénzügyi egyensúlyának folyamatos biztosítása
-Pályázatfigyelés, előkészítés, ügyintézés, nyomon követés

Mivel várunk Téged:
-Kompetenciától függő, de legalább bruttó 350.000 Ft/hó
-Munkába járás támogatás vagy
-Szolgálati lakás
-Telefon, laptop magánhasználatra is
-Biztos, hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdés
-Melleg étkezési lehetőség

Bővebb infó:
Tel.:+36 82 472 014

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)
ID: 3915058  Megjelentetés dátuma: 2020.05.22.