Műszaki ügyfélszolgálati, értékesítési munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Dunaföldvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Beérkező gépészeti ajánlatkérésekre konkrét ajánlatok elkészítése,
• Ajánlatkérésekkel kapcsolatos költségkalkulációk, műszaki felmérések elvégzése,
• Alternatív műszaki megoldások kidolgozása,
• Vevői igények folyamatos felmérése, figyelése,
• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
• Az értékesítés támogatása,
• Személyes találkozókon és konferenciákon való részvétel,
• A gyár különböző osztályaival való együttműködés,
• Ügyfelek elégedettségének növelése.

Munkakör betöltésének feltételei
• Gépész technikusi vagy mérnöki végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett, legalább 1-3 év tapasztalat
• Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, Autocad)
• Precíz, pontos munkavégzés

Pályázás során előnyt jelent
• Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:
• Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
• Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
• Hosszú távú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

[email protected]
Fenti email címre magyar és idegen nyelvű CV küldése

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
ID: 3912906  Megjelentetés dátuma: 2020.05.18.