Értékesítő munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Balatonfüred
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!
Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként!
#ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Partner cég: Elastic'91 Kft.
Üzlet, helyszín: Balatonfüred, Kossuth Lajos utca 12.

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:
- Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
- Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
- Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
- Panaszok, reklamációk kezelése

TÉGED KERESÜNK, HA:
- Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
- Fontos számodra az ügyfélközpontúság
- Eredményorientált és dinamikus vagy
- Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
- Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, HA:
- Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
- Magabiztosan beszélsz angol nyelven is

MIÉRT JÓ VELÜNK DOLGOZNI?
- Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
- Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
- Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
- Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Nálunk a legmodernebb, élményt nyújtó játékos kiválasztási folyamaton mehetsz végig. Kíváncsi vagy?
Jelentkezz e-mailen a [email protected] címen.

Megbízó

Kiskereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
ID: 3871307  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.