Ásványvíz házhozszállításhoz sofőrt, raktárost keresünk

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Webáruházunk az alábbi munkakörbe munkatársat keres 3.kerületi telephelyre: áruterítő sofőr és raktáros

Feladatok:
Rakodás (főként kézi), áru összekészítése, kiszállítása budapesti címekre, irodai ügyintézés (napi elszámolás)

Elvárások:
-Kultúrált megjelenés, udvariasság
-Talpraesettség, terhelhetőség
-B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
-Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:
-Hosszútávú stabil munkahely
-Családias környezet
-Fejlődési lehetőség
-Versenyképes fizetés (akár napi vagy heti kifizetés)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképpel ellátott
szakmai önéletrajzát - bérigény megjelölésével- küldje el az [email protected] e-mail címre!

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B
ID: 3855795  Megjelentetés dátuma: 2020.01.24.