Értékesítő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest, III. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ÉRTÉKESÍTŐ

Cégünk egy minőségorientált szervezet mely több, mint 20 éve tölt be fontos piaci szerepet tűzvédelmi eszközök forgalmazásában. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük. Ha Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz! Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok:
-Új ügyfelek felkutatása a meglévő ügyfél-portfólió mellett
-Üzleti tárgyalások lebonyolítása, üzleti ajánlatok készítése
-Áru értékesítése, összhangban a vállalat által meghatározott kereskedelmi
filozófiával
-A meglévő ügyfeleknek fenntartani a legmagasabb színvonalú szolgáltatást
-A vállalat pozitív képének kialakítása
-Üzleti találkozók, szakmai továbbképzések, céges rendezvények, kiállítások látogatása

Munkavégzés helye:
-Budapest, 3. kerület

Elvárások:
-minimum középfokú végzettség
-számítógépes, felhasználói szintű ismeretek
-1-3 év versenyszférában szerzett tapasztalat
-B kategóriás jogosítvány
-Utazási hajlandóság

Előny:
-tűzvédelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-Versenyképes javadalmazás (alapfizetés + bónusz)
-Fiatalos, dinamikus és közvetlen csapatszellem
-teljes munkaidő, heti 40 óra

Szükséges nyelvtudás:
-Angol vagy német középfok

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

HESZTIA Kft.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HESZTIA Kft.
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3853471  Megjelentetés dátuma: 2020.01.21.