Key Account Manager - Pulmonológia

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az 1995 óta működő és mára a hazai gyógyszeripar meghatározó, középszintű vállalata további fejlődéséhez keresi munkatársát Key Account Manager pozícióba.

Leendő új munkatársunk fő feladata a pulmonológiai, tüdőgyógyászati új portfólió bevezetése, növekedésének fenntartása és biztosítása.

Feladatai:
Az új termékek bevezetése, eladások maximalizálása
A termékek és versenytársak, valamint a szakterület magas szintű ismerete
Mind a cég, mind a szakterület portfóliójának magas színvonalú képviselete, a változások menedzselése
A szakorvosok látogatása és tájékoztatása
Hosszútávú hatékony kapcsolatok kialakítása a betegek érdekeinek szem előtt tartása mellett
Stratégiai tervek megvalósítása
A szakterületére vonatkozó üzleti terv kidolgozása
A versenytársak, a területi aktualitások követése
Rendezvények szervezése, valamint konferenciákon való részvétel

Elvárások:
· Felsőfokú egészségügyi végzettség (preferáltan orvos, gyógyszerész)
· 3-5 év releváns, KAM munkakörben szerzett tapasztalat
· Pulmonológia, tüdőgyógyászat területén szerzett tapasztalat
· Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
· Szakmai angol nyelvtudás
· B kategóriás jogosítvány
· Kitűnő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
· Üzleti szemlélet, szintetizáló, analizáló képesség
· Prioritások felállításának képessége
· Rugalmasság
· Döntési képesség, felelősségvállalás
· Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
· Teljesítményorientált szemléletmód

Amit kínálunk:
· Fiatal, lelkes, motivált csapat
· Versenyképes bérezés és juttatási csomag
· Céges gépkocsi
· Kommunikációs eszközök (laptop/táblagép, telefon)

Munkavégzés helye rugalmas: Budapest és Magyarország területe

Jelentkezését Önéletrajzával és motivációs levelével kérjük [email protected] e-mail címre küldje 2019. november

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Pannonpharma Kft
ID: 3805494  Megjelentetés dátuma: 2019.11.07.