Karbantartó

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Százhalombatta
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Toyo Seat Europe Kft. 15 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként

új kollégánkat keressük
KARBANTARTÓ
munkakörbe.

ELVÁRÁSOK:
-Műszaki végzettség

ELŐNY:
-Releváns szakmai tapasztalat (preferáltan mechanikai műszerész, esztergályos)
-Műszaki angol nyelv alapszintű ismerete
-PLC programozói tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
-Túlórázási lehetőség
-Nettó 50.000 Ft belépési bónusz
-Nettó 50.000 Ft ajánlási jutalom
-Ingyenes céges buszjárat*
-Céges rendezvények

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Százhalombatta, 2440 Iparos utca 2.

*Céges buszaink a következő településekről járnak: Vál, Kajászó, Baracska, Martonvásár, Dunaújváros, Szórád, Ercsi, Ercsi/Sinatelep, Pusztaszabolcs, Besnyő, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Adony, Kulcs, Rácalmás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát és bérigényét elküldeni szíveskedjen a [email protected] e-mail címre.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

TOYO SEAT Europe Kft.

Kapcsolat