Telemarketinges munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Telemarketinges munkatársat
keresünk!

Magyarország ingatlan piacának meghatározó szereplője, ingatlan értékesítési hálózatába és egyben Budapesti csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Időpont szervező

FELADATOK:
-Értékesítők mindennapjainak aktív támogatása
-Időpontok egyeztetése sikeres személyiségekkel
-Címanyag összeállítása, adatok rögzítése
-Kapcsolattartás ügyfelekkel szóban és írásban

ELVÁRÁSOK:
-Ügyfélorientált gondolkodás
-Számítógép és internet magabiztos használata
-Magas fokú kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
-Legalább középfokú végzettség, jó átlagműveltség
-Tapasztalat hideg hívások indításában, időpont-egyeztetésben

AMIT AJÁNLUNK:
-Ingatlanos területen elismert személyekkel kialakított üzleti kapcsolatok
-Felelősségteljes munkavégzés
-Bejelentett fix bér, teljesítmény alapján jutalék és bónus
-Mobil telefon
-Kulturált irodai környezet
-Otthonról is végezhető munka, megfelelő teljesítmény esetén
-Fix munkaidő, hétfőtől-péntekig 8-16:30-ig
-Támogató közösség, szuper kollégák, jó hangulat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Telefonos ügyfélszolgálat
Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe