Recepciós

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Recepciós

A csapatunkról:
Mi egy fiatalos, vidám Angol Nyelviskola vagyunk, 14 éves
tapasztalattal és szakmai háttérrel. Sikerünk titka a pozitív
látásmód, emberközpontúság, céltudatosság és a csapatmunka!

Egyedi - személyre szabott - módszerrel tanítjuk az angolt, melynek
lényege, hogy tanulóink rugalmas időbeosztásban, egyéni haladási
tempóban sajátítják el a nyelvet.

Pesti és budai iskoláinkban folyamatosan 400-500 tanulót tanítunk az
angol nyelvre.

Téged keresünk, ha...
-érdekel a nyelvoktatás és szereted az angol nyelvet
-szereted az embereket és szeretsz emberekkel dolgozni
-pozitív, fiatal, lendületes személyiség vagy
-megfelelsz az alábbi kritériumoknak

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a [email protected] ( budakukacbehappynyelviskola.hu) email címre várjuk, fizetési igény megjelölésével!

Elvárt készségek, képességek:
-Fiatal, lendületes, pörgős habitus
-Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
-Kedves, mosolygós
-Pozitív, természetes megjelenés
-Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
-Precíz, rendszerető
-Számítógépes ismeretek
-Alapfokú angol nyelvtudás

Feladatok:
-ügyfélszolgálati teendők
-tanulói befizetések, pénztár kezelés
-tanárok munkájának segítése
-adminisztrációs feladatok
-postázás
-asszisztencia, ügyintézés

Munkatársainknak kedvezményes angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk!

Megbízó

Egyéb oktatási szervezetek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)