Mobilapplikáció-fejlesztő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk munkatársat keres ‘mobilapplikáció-fejlesztő’ munkakörbe.

A feladatok, amelyek Rád várnak:
-Web service vezérelt, hibrid mobil alkalmazások fejlesztése, tesztelése, dokumentálása és szupportja
-Programarchitektúra tervezése, megvalósítása

Téged keresünk, amennyiben:
-IT területen szerzett BSc diplomával rendelkezel,
-van tapasztalatod HTML hibrid applikáció fejlesztésben,
-haladó Javascript, jQuery, HTML, CSS ismeretekkel rendelkezel,
-jól beszélsz angolul,
-igényes vagy az általad elvégzett munkára,
-jól dolgozol önállóan és csapatban is.

Örülünk, ha:
-fejlesztettél már iPhone natív alkalmazásokat,
-Android applikáció fejlesztési tapasztalattal rendelkezel,
-ismered a web services technológiákat.

Amit ajánlunk:
-dinamikusan fejlődő vállalati háttér,
-elhivatott, összetartó csapat,
-jó hangulatú munkakörnyezet,
-szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség,
-versenyképes fizetés,
-A munkavégzés helye: Szeged.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában a [email protected] e-mail címre várjuk.

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

Szoftverfejlesztés, rendszerfelügyelet, IT Outsourcing

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat