Szervizes

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő hazai számítástechnikai kis- és nagykereskedés keresi új munkatársát SZERVIZES pozícióba.

Feladatok:
-asztali számítógépek, és laptopok diagnosztizálása, hibakeresés
-asztali számítógépek, és laptopok szoftveres és hardveres javítása
-ügyfelek személyes kiszolgálása
-partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
-számítástechnikai eszközök beszerzése és kiszállítása

Elvárások:
-legalább 1 éves szakmai tapasztalat
-magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek
-türelmes és segítőkész hozzáállás
-precíz munkavégzés

Előny:
-B kategóriás jogosítvány
-vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:
-hosszú távú munkalehetőség
-szakmai fejlődési lehetőség
-kényelmes, kulturált, barátságos munkakörnyezet
-jó hangulat
-jó kereseti lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küld el pályázati anyagodat nettó fizetési igénnyel és a pozíció megjelölésével az info@landcomputer.hu címre

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

L&D Team Kft.