Szervizmérnök / Szerviztechnikus

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Unitester Kft., számos piacvezető külföldi gyártó céget képviselve, laboratóriumi és ipari készülékek / berendezések forgalmazásával, szakmai terméktámogatásával, karbantartásával és javításával foglalkozik. Bővülő szervezetünkbe

munkatársat keresünk

Feladatok:
-Laboratóriumi és ipari műszerekhez és készülékekhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése: árajánlat készítés, eladás utáni terméktámogatás
-Műszer üzembe helyezés, karbantartás, kalibrálás, javítás
-Szervizes témájú kapcsolattartás és alkalmazás technikai tanácsadás a meglévő és leendő partnereknek
-Gyártói szerviz szakemberekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
-Szakirányú végzettség: kezdő mérnök vagy hasonló területen több éves tapasztalattal rendelkező technikus.
-Felhasználói szintű számítógépes ismeret
-Közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
-B kategóriás jogosítvány, minimum 1 éves vezetési gyakorlat

Előny:
-Hasonló területen szerzett tapasztalat
-Magasabb számítógépes ismeret
-Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem: alapbér + jutalék
-Cégautó, telefon, laptop
-Folyamatos külföldi továbbképzés
-Tanulmányok (nyelvvizsga, diploma) támogatása

Munkavégzés helye:
-Veszprémi irodánk, illetve a Magyarországi partnereink telephelyei
-Évi 2-3 hét külföldi továbbképzés az EU-n belül

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát illetve motivációs levelét küldje el az alábbi e-mail címre:

[email protected]

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Unitester Kft.