Raktáros, árukiszállító

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dunaharaszti telephelyű vegyesiparcikk nagykereskedésünkbe keresünk

munkakörbe agilis, önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat.

Fő feladatok:
- Kiszállítandó áru összekészítése, ellenőrzése, kiadása
- Kimenő és bejövő áruk targoncával vagy kézzel való rakodása
- Áruk csomagolása, címkézése
- Raktárkészlet figyelemmel kísérése
- Vevők szakszerű, vevőközpontú kiszolgálása
- Leltározási feladatokban való aktív részvétel
- Raktár és telephely tisztán tartása

Amit nyújtani tudunk:
- versenyképes jövedelem
- stabil, hosszútávon biztos munkahely
- fiatalos légkör
- teljes munkaidő (egy műszak)
- kihívást jelentő, változatos feladatok
- előrelépési lehetőség

Amit elvárunk: megbízható, lelkes, dinamikus és önálló munkavégzés, lojalitás, vevőkkel szembeni udvarias viselkedés

Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat, targonca vezetői engedély és gyakorlat, B kategóriás jogosítvány és gyakorlat

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével az [email protected] címre várunk!

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe