Területi képviselő/értékesítő Magyarország több területére

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest, XI. kerületi központtal rendelkező cég területi képviselőt, értékesítőt keres fő-, mellékállásban vagy vállalkozói jogviszonyban Magyarország több területére.

Az alábbi városokból és környékbeli településekről várunk jelentkezőket:

Budapest, Hatvan, Gyöngyös, Eger, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Pécs, Szekszárd, Nagyatád, Győr, Tatabánya, Kisbér, Pápa, Veszprém, Ajka, Szeged, Szarvas, Békéscsaba, Orosháza, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Szentes, Szolnok, Hódmezővásárhely.

Cégprofil: szerszámgépek, forgácsoló szerszámok, mérőeszközök, gép tartozékok magyarországi értékesítése.

Feladatok:
-A vállalat által forgalmazott és gyártott termékek és berendezések értékesítése
-Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
-Ajánlatok készítése, műszaki támogatás nyújtása
-vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Feltételek:
-kiváló kommunikációs készség, belső motiváltság
-ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód
-felsőfokú, de minimum középfokú végzettség
-B kategóriás jogosítvány
-forgácsolásban, méréstechnikában való jártasság előnyt jelent
-nagyfokú önállóság, felelősségteljes munkavégzés
-angol és/vagy német nyelv ismerete előny

Amit nyújtunk:
-meglévő ügyféllista, háttértámogatás
-folyamatos műszaki továbbképzés
-határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel
-bejelentett, alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony
-versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék)
mobiltelefon.

Korábbi képviselői múlt, ügyfélkapcsolati tapasztalat előnyt jelent!

Kezdés: azonnal.

Jelentkezés: grafker@grafker.hu , grafker@t-online.hu, titkar.grafker@t-online.hu email címen, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. Céginformáció: www.grafker.hu

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Grafker Kft.
E-mail: Küldje el önéletrajzát