Informatikai Alkalmazás támogató

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

1992 óta szállítunk elektronikus banki rendszereket magyarországi bankoknak. Internet banking, Mobil banking, Electra rendszereinket jelenleg körülbelül 150.000 vállalkozás és több, mint 1 millió magánszemély használja.

Nagy tapasztalattal rendelkezünk a dokumentumkezelés és munkafolyamat vezérlés (Workflow) területén is. A CRAFT dokumentumkezelő rendszert elsősorban bankok és egyéb pénzintézetek használják napi rendszerességgel.

munkatársakat keresünk
munkakörbe

Amit kínálunk:
-Betekintést nyerhetsz a banki/pénzügyi folyamatokba, megismerhetsz komplex informatikai rendszereket
-Betanulási tréningek, oktatások
-Senior kollégák szakmai tapasztalatának átadása
-Új nemzetközi projektekben való aktív részvétel
-Csapatmunka, önálló munkavégzés
-Friss levegő, zöld környezet Budapest II. kerületében
-Családias hangulat
-Versenyképes fizetés, juttatások, csapatépítő programok

Feladatok:
-Saját fejlesztésű banki alkalmazásaink és azok háttérrendszereinek (szerverek) támogatása
-Napi szintű kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, bankok informatikai osztályaival
-Megismerni a cégnél használt technológiát
-Hibanyomozás, hibadetektálás, hibák reprodukálása, fejlesztők munkájának segítése
-Funkcionális tesztelések, tesztforgatókönyvek előállítása, dokumentációk készítése
-Banki ügyfelek betanítása

Elvárások:
-Felsőfokú szakirányú végzettség
-Adatbázis kezelésben való jártasság (Oracle, Sqlite, SQL)
-Windows ismeretek
-Jó kommunikációs készség
-Jó problémamegoldó képesség
-Angol nyelvtudás
-Megbízhatóság és lelkiismeretes munkavégzés

Előny:
-Gyakorlat support tevékenységben
-Analitikus gondolkodásmód
-Banki ismeretek
-Programkód olvasásban szerzett tapasztalat
-UNIX, XML alapszintű ismeretek

Egyéb információ:
-Friss diplomásokat is szívesen látunk

Pozíció területe(i):
-IT üzemeltetés, Telekommunikáció
-IT support / Helpdesk
-Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest II. kerület

Munkaidő:
teljes

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezési határidő:
2018. szeptember 30.

Az önéletrajzát és motivációs levelét az [email protected] vagy a [email protected] e-mail címre kérjük eljuttatni.

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése