Pizzaszakács

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha otthon vagy az olasz konyha területén, és szeretsz különféle pizzákat/tésztákat készíteni, a legjobb helyen jársz!

A pécsi Lipóti Pékség és Kávézóba pizzaszakácsot keresünk teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
-pizzák és tészták készítése, az ezekkel kapcsolatos előkészületek elvégzése
-a pékség kínálatában szereplő ételek elkészítése és tálalása
-a konyhai munkálatok ellátása és felügyelete
-alapanyag készleteink fogyásának ellenőrzése, és ennek dokumentálása
-munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
-pizzaszakácsként szerzett, min. 1 éves tapasztalat
-motivált, pozitív személyiség
-csapatjátékos, vevőközpontú szemlélet
-talpraesettség, lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:
-vonzó juttatási csomag
-hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
-változatos feladatok
-vidám hangulat, fiatalos, dinamikus csapat
-igényes munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el önéletrajzodat a következő címre a munkakör megjelölésével: szoradi.regina@w-protect.hu

Jelentkezési határidő: 2018.09.30.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ