Call center operátor

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest, Budapest XI. kerülete
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Call Center Operátor

CALL CENTER OPERÁTOR pozícióba keresünk munkavállalókat, azonnali kezdéssel.

A leendő munkatárs feladatai:
-bejövő, ügyfélszolgálati hívások fogadása
-kimenő hívások indítása (nem hideghívás)
-ügyfelek teljes körű tájékoztatása
-különböző szolgáltatások, termékek bemutatása telefonon keresztül
-a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:
-felhasználó szintű számítógépes ismeretek
-kiváló kommunikációs készség, meggyőző személyiség
-nyitottság, rugalmasság
-Call Center területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit ajánlunk:
-garantált fix órabér
-professzionális irodai környezet
-barátságos légkör
-képzés, oktatás

Munkaidő:8 órás munkavégzés (csúsztatott munkarend: 8:00 -17.00 óra közötti időtartamban)

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el bérigénnyel ellátott szakmai-fényképes önéletrajzát, a "Call Center Operátor" pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre: job@max.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Max & Future Kft.
E-mail: Küldje el önéletrajzát