Értékesítő / Üzletkötő (agrár területre)

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Takarmány alapanyagokat forgalmazó cégünkhöz keresünk munkatársat

Releváns szakmai - lehetőleg fehérjehordozó értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Feladatok:
-Takarmány alapanyag - fehérjehordozó-értékesítés, forgalmazás
-Fehérjehordozó igények felmérése, kereskedelmi koncepcióalkotás
-Meglévő ügyfelek kiszolgálása, újak felkutatása, folyamatos piacbővítés
-Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
-Elvárt forgalmi célok teljesítése
-Termékismertetés telefonon, e-mailben illetve személyesen
-Rendszeres értékesítési tervek, - beszámolók készítése
-Árajánlatok elkészítése, folyamatos aktualizálása
-Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról, hívások adminisztrációja

Elvárás:
-Agrár, kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
-Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek
-Megfelelő elemzőképesség piaci trendek mezőgazdasági szempontú felismeréséhez és elemzéséhez
-Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
-Pozitív, problémamegoldó hozzáállás
-Tanulási képesség, újra való nyitottság
-Rendszerszemléletű gondolkodás
-Kezdeményező, elhivatott, tudatos, sikerorientált személyiség
-Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
-Precíz, pontos munkavégzés
-Rugalmasság és terhelhetőség

Előny:
-Mezőgazdasági, állattenyésztésben, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
Fizetés: Alapbér + eredményfüggő díjazás
-Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér

Munkavégzés helye: Debrecen

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Szarvasi Növényolaj Bt